Biržų r. Vabalninko Balio Sruogos gimnazijos Kratiškių daugiafunkcis centras

Pamokų tvarkaraštis

BIRŽŲ R. VABALNINKO BALIO SRUOGOS GIMNAZIJA SKELBIA ATRANKĄ  MOKYTOJO (-OS) PADĖJĖJO (-OS)   PAREIGOMS UŽIMTI

BIRŽŲ R. VABALNINKO BALIO SRUOGOS GIMNAZIJOS MOKYTOJO PADĖJĖJO  PAREIGYBĖS APRAŠYMAS

ĮSAKYMAI:
DĖL 2022–2023 MOKSLO METŲ LIETUVIŲ KALBOS IR LITERATŪROS ĮSKAITOS,  BRANDOS EGZAMINŲ IR TARPINIO PATIKRINIMO  TVARKARAŠČIŲ PATVIRTINIMO

DĖL 2022–2023 MOKSLO METŲ PAGRINDINIO UGDYMO PASIEKIMŲ PATIKRINIMO TVARKARAŠČIO IR VYKDYMO BŪDŲ PATVIRTINIMO

DĖL 2022–2023 MOKSLO METŲ NACIONALINIŲ MOKINIŲ PASIEKIMŲ PATIKRINIMŲ TVARKARAŠČIO IR VYKDYMO BŪDO PATVIRTINIMO

MENINIS PROJEKTAS "KŪRYBINĖS PATIRTYS"

Rugsėjo 22 d. gimnazijos 4, 7, 8, IIg, IIIg, IVg klasių moksleiviai  dalyvavo ŠPT organizuojamame meniniame projekte "Kūrybinės patirtys". Projekto dalyviai  piešė ir tapė Biržų "Sėlos" muziejuje. Darbų tema - "Rudens magija".

PAŽAIKIME RAŠTO ISTORIJĄ

Rugsėjo 9 d. 3 klasės mokiniai su klasės vadove Sigita Vinciūniene dalyvavo Biržų muziejaus ,,Sėla" edukaciniame užsiėmime ,,Pažaiskime rašto istoriją“. Mokiniai sužinojo, kas sugalvojo raštą,  koks jis buvo pirmasis, kaip žmonės išmoko rašto. Praktiškai pakartojo mazgo rišimą, kai spalvotus siūlus rišo ant pagaliuko, pagal šeimoje esamų žmonių ir augintinių skaičių. Muziejininkė trečiokus pamokė, kaip tinkamai nusilenkti sutikus kunigaikštį. Pasigrožėję Agluonos upėje esamu fontanu, trečiokai sugrįžo į gimnaziją.

Rugsėjo 1-osios akimirkos