Naujienos

                                 

 „Sveikesnis ir saugesnis Biržų jaunimo gyvenimas!”

 Biržų rajono savivaldybės administracija kartu su Biržų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuru ir partneriais vykdė projektą „Sveikesnis ir saugesnis Biržų jaunimo gyvenimas!”, finansuojamą Norvegijos finansinių mechanizmų. 

 

 

Sveikesnis ir saugesnis Biržų jaunimo gyvenimas <<skaityti daugiau 

   FB: Biržų jaunimo reikalų koordinatorius <<skaityti daugiau

 Informacija jaunimui įvairiais sveikatos klausimais <<skaityti daugiau

 

 

Skelbiamas konkursas Biržų r. Vabalninko Balio Sruogos gimnazijos direktoriaus pareigoms eiti

 

 

DOVANA MIESTELIO ŠVENTEI

 

Vabalninko gimnazijos mokiniai surengė " kaliausių" parodą skirtą Vabalninko miesto 15-tąjai derliaus šventei. Aktyviai šioje akcijoje dalyvavo ne tik mokiniai ir jų auklėtojai, bet ir tėveliai. "Kaliausės" džiugino šventės dalyvius ir svečius miestelio aikštėje.

 

 

 

Projektas „KELIAUK LIETUVOJE

 

Nuo rugsėjo pradžios visus Vabalninko Balio Sruogos gimnazijos mokytojus, mokinius ir jų tėvelius vasaros stovyklos ,,Keliauk Lietuvoje“ dalyvės - etninės kultūros koordinatorė – Zita Kumpelienė ir mokyklos tarybos narė Deimantė Steponėnaitė pakvietė įsitraukti į LEKUS organizuojamo projekto tolimesnes „Keliauk Lietuvoje“ veiklas, kurias sudaro videofilmo, turistinio maršruto, įtaigiausio ir labiausiai krašto istoriją atskleidžiančio atributikos simbolio konkursai. Projekto dalyviai renka informaciją apie vietos istoriją, įžymius žmones, lankytinus objektus, kuria turistinį maršrutą ir savo kraštą reprezentuojantį simbolį.

Konkurso dalyviai skirstomi į dvi amžiaus grupes: jaunesnio mokyklinio amžiaus konkurso dalyviai ( 5–8 klasės) ir vyresnio mokyklinio amžiaus dalyviai (9–12 klasės). Abiem amžiaus grupėms galima dalyvauti viename pasirinktame konkurse arba visuose trijuose konkursuose. Paraiškas pasirinktiems konkursams reikia pateikti iki rugsėjo 22 d.

Projekto partneriai: Lietuvos Jaunimo Ramuvamažoji bendrija „Puoškis lietuviškai“ ir jaunimo asociacija „Patirk“. Projektą finansuoja Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras.

 

 

Mokslo žinių šventė gimnazijoje

 

   

  

 

  

ETNINĖS KULTŪROS INTEGRAVIMAS

 

Vabalninko Balio Sruogos gimnazistai aktyviai dalyvauja etninės kultūros integravimo į mokomuosius dalykus veiklose. Nepamokinės veiklos dienų metu keliauja, lankosi amatų dirbtuvėse, mokosi muzikavimo, dainavimo ir šokių.

Šią vasarą liepos 15-21 d. d. projektas „Keliauk Lietuvoje“ prasidėjo Kulautuvoje. Į stovyklą susirinko aštuonių ugdymo įstaigų - Radviliškio, Šalčininkų, Merkinės, Juodšilių, Maišiagalos, Musninkų, Kauno bei Vabalninko Balio Sruogos gimnazijos mokiniai.  Stovykloje vyko  kraštotyrinės medžiagos rinkimo bei jos panaudojimo savo krašto garsinimui mokymai. Surengtos kūrybines dirbtuves: dalyviai mokėsi senųjų lietuviškų amatų, tradicinio muzikavimo, dainavimo ir šokių.

 Mokyklų komandos kūrė savo krašto Turizmo informacijos centro modelį, planavo būsimas veiklas, generavo idėjas. 

Vabalninko Balio Sruogos gimnaziją atstovavo etninės kultūros koordinatorė Zita Kumpelienė ir gimnazijos mokinių tarybos narė Deimantė Steponėnaitė.