STALO TENISO TURNYRAS

Kovo 22 dieną Biržų „Atžalyno“  pagrindinės mokyklos Pabiržės pagrindinio ugdymo skyriuje vyko stalo teniso turnyras, skirtas Vytauto Armalo atminimui paminėti. Jame dalyvavo 11  gimnazijos 6 - IIIg klasių mokinių.

Smagu, kad mūsų atstovai puikiai varžėsi turnyre. Merginų tarpe šeštokė Austėja Kalinauskaitė iškovojo pirmą vietą , o aštuntokė Faustė Vaitiekūnaitė buvo trečia. Vaikinams irgi gerai sekėsi. III g klasės mokinys Matas Puodžiukas iškovojo antrą vietą, o Arijus Skiečius – trečią. Džiaugiamės mokinių pasiektais rezultatais.

PROJEKTAS „VANDENS LAŠELIO KELIONĖ“

Ikimokyklinio ugdymo grupių ugdytiniai įgyvendino projektinės savaitės, skirtos Žemės dienai, sumanymus STEAM „Vandens lašelio kelionė“ veiklose. Visą savaitę vaikai atliko eksperimentus, tyrinėjo ir susipažino su vandens savybėmis, ragavo vandenį ir jį dažė.

Kovo 22 dieną visos darželio grupės minėjo Žemės dieną ir sužinojo apie vandens naudą organizmui, gamtai ir mus supančiai aplinkai. Vėliau visos grupės klijavo nuspalvintus popierinius lapelius, lašiukus, žuvytes ir drugelius ant paruošto plakato. Pasiklausę dainelių apie vandens lašiukus, lietų ir visi kartu pašokę vaikučiai grįžo į grupes ir tęsė dienos veiklas.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Audronė Agasarjanienė

PADĖKŲ PERTRAUKA

Kovo 8 d. buvo organizuota Padėkų pertrauka geriausių pažangumo rezultatų pasiekusiems ir didžiausią pažangą, mokantis atskirų dalykų, padariusiems mokiniams.

Tai viena iš paskatų, siekiant mokinių individualios pažangos.

Padėkas mokiniams teikė gimnazijos direktorė Deimantė Žalinkevičienė ir mokinių prezidentė, III g klasės mokinė Urtė Gasperavičiūtė.

EDUKACINĖ VEIKLA

Kovo 27 d.  7 klasės mokiniai dalyvavo Kultūros paso edukacijoje KUPIŠKIO MALŪNAI ir Kupiškio baseine fizinio ugdymo pamokoje.

Kupiškio etnografiniame muziejuje ieškojo eksponatų susijusių  dėliojo  dėliones ir  ieškojo malūnų žemėlapyje. Vėliau aplankė  tris malūnus esančius Kupiškio mieste.

Kupiškio baseine išbandė teikiamas paslaugas.

Klasės vadovė ir  fizinio ugdymo  mokytoja Jūrate Bartaševičienė

VARŽYBOS

Kovo 15 d. Elektrėnuose vyko Lietuvos mokyklų žaidynių finalinės smiginio varžybos , kuriose dalyvavo IVg klasės mokiniai- Tomas Kvietkauskas ir Marius Rudis, bei IIIg klasės mokinės Deimantė Rimavičiūtė ir Urtė Gasperavičiūtė. IVg klasės berniukai pateko į TOP 8 iš 35 komandų, o IIIg klasės mokinės iškovojo antrąją vietą. Sveikiname nugalėtojas.