IŠVYKA Į BIRŽŲ JURGIO BIELINIO BIBLIOTEKĄ

Vasario 20 d. „Pelėdžiukų“ grupės vaikai kartu su mokytoja Audrone A., mokytojos padėjėja Dana S. ir mokytojos asistente Aušra J. aplankė Biržų miesto Jurgio Bielinio viešąją biblioteką, kurioje pasitiko ir šiltai priėmė bibliotekininkės: Dalia ir Aušrelė. Bibliotekoje vyko edukacija „Nuostabusis mėnulio žemėlapis“, kurioje vaikai noriai dalyvavo. Klausydami pasakos apie draugystę iš popieriaus lankstė laivelius, gulėdami užmerktomis akimis klausėsi mėnulio būgno muzikos, žvelgė į „žvaigždėtą“ dangų ir juo grožėjosi. Vėliau prisiglaudę prie vandens burbulų kolonos klausėsi vandens garsų. Po edukacijos vaikai grįžo į darželį, buvo truputį pavargę, bet labai laimingi ir pilni pačių geriausių įspūdžių.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Audronė Agasarjanienė

„MUZIKOS GARSŲ KARALYSTĖJE“

Vabalninko Balio Sruogos gimnazijos penktokai ir šeštokai su muzikos mokytoja Jolanta Stasiūniene dalyvavo Biržų Vlado Jakubėno muzikos mokyklos edukacinėje programoje „Muzikos garsų karalystėje“. Visus pasveikino mokyklos direktorės pavaduotoja Ramutė Petronytė. Pirmojoje programos dalyje moksleiviai su susidomėjimu klausėsi fortepijono mokytojos Romualdos Butkevičienės pasakojimo apie senuosius muzikos instrumentus. Švelniai skambėjo arfa atliekama lopšinė. Mokytoja Liudmila Ross klavišiniu instrumentu, kuris vadinasi harmonija, grojo ukrainiečių liaudies dainą. Taip pat abi mokytojos skambino fortepijonu. Apie populiarų muzikos instrumentą – akordeoną – pasakojo mokytoja Ala Fetingienė. Keletą varinių pučiamųjų instrumentų pristatė mokytojas Pranas Dapšauskas, kuris dar ir pamokė, kaip reikia kvėpuoti,  nes kvėpavimas labai svarbus grojant pučiamaisiais instrumentais. Moksleiviai klausėsi tūbos, trombonų, barokinio trimito, korneto ir kt. instrumentų garsų. Antrojoje užsiėmimo dalyje, kai kiekvienas naudojosi galimybe  pagroti bet kuriuo instrumentu, salėje skambėjo įvairūs garsai bei švytėjo moksleivių veidai – tai buvo  puiki  edukacinė pamoka ir nepamirštami potyriai.

ZONINĖS STALO TENISO VARŽYBOS UTENOJE

Vasario 9 dieną Utenoje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių merginų ir vaikinų stalo teniso varžybų  zoninis etapas. Jame dalyvavo 8 komandos.

Gimnazijos merginų komandai atstovavo : Austėja Kalinauskaitė (6kl.), Faustė Vaitiekūnaitė (8 kl.), Lukrecija Buivydaitė (8 kl.) ir Miglė Tarvydaitė (Ig kl.).

Vaikinų komandai -  Matas Labakojis (6 kl.), Titas Leimontas (7 kl.) ir Ig kl. mokiniai  Ligitas Kairys, Mantas Tamulynas .

Varžyboms mokiniai stropiai ruošėsi, todėl pasiekti rezultatai džiugina: vaikinai iškovojo trečią vietą, o merginos –penktą vietą .

Džiaugiuosi mokinių pasiekimais ir linkiu dar stropiau siekti geresnių rezultatų.

Fizinio ugdymo mokytojas Vidas Jatulevičius.

ŠIMTADIENIO ŠVENTĖ

Vasario 15d. III g klasės mokiniai surengė abiturientams šimtadienio šventę 80-tųjų detektyvo tema. IV g klasės mokinių tikslas buvo išspręsti detektyvą- kas pagrobė jų auklėtoją. Abiturientai sprendė įvairias užduotis visoje gimnazijoje, galiausia išvadavo auklėtoją šokių klasėje. Vaišinosi užkandžiais ir džiaugėsi pusatestačiais.

PARODA: „TĖVYNĖ LIETUVA – ŠIRDELĖ MYLIMA“. VASARIO 16 -OJI“

Vasario 15 dieną Balio Sruogos gimnazijos ikimokyklinio skyriaus, ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų grupėse, surengta paroda: „Tėvynė Lietuva-širdelė mylima, Vasario 16-oji“ . Parodos tikslas- puoselėti vaikų tautinę ir pilietinę savimonę, plėtoti vaikų saviraišką, kūrybiškumą, meninius gebėjimus.