BRITŲ SPEKTAKLIS “PYGMALION”

Lapkričio 14 d. 17 mokinių iš 7 - IIIg klasės mokinių dalyvavo edukacinėje išvykoje į Panevėžio Muzikinį teatrą kur stebėjo spektaklį "Pygmalion " pagal anglų rašytojo G. B. Shaw pjesę. Spektaklis vyko anglų kalba.
Mokiniai patyrė daug emocijų,  patiko teatro atmosfera, aktorių vaidyba, autentiška anglų kalba.
Britų spektaklis “Pygmalion” nukelia į ankstyvųjį XXa. laikotarpį Anglijoje, kurioje pagrindinė veikėja Eliza - vargšė gėlių pardavėja siekia tapti hercogiene. Dėka narcizo profesoriaus Higgins, šioji išpildo savo siekį - vienai dienai tapti tikrąjai hercogienei. Tačiau, profesoriaus pagalba, damai  tampa triumfu ir jo paties asmenine nelaime. Spektaklyje, perpintame šmaikščių užuominų, stilizuotų judesių, dėl kurių publika pamilo ne tik scenarijų, taip pat ir aktorius, netrūko ir juoko. Aktuali problema spektaklyje pasakoja apie moters kaip vaidmens pažinimą visuomenėje.