VIKTORINA ,,MAŽIEJI SKAITO BINKĮ“

Lapkričio 29 d. 3-4 kl. mokinių komanda: 3 kl. mokinys Rytis Bartaševičius, 4-okės Simona Modestavičiūtė, Rogneta Savickaitė, Luka Kulbytė dalyvavo Biržų švietimo pagalbos tarnyboje vykusiame edukaciniame renginyje ,,Mažieji skaito Binkį“, kurį organizavo Biržų ,,Aušros“ pagrindinės mokyklos Papilio pagrindinio ugdymo skyrius. Mokiniai visą mėnesį skaitė K. Binkio knygeles, domėjosi poeto gyvenimu, iliustravo skaitytas poemas.

Viktorinoje turėjo atsakyti į 21 klausimą iš poeto kūrybos ir gyvenimo, prisiminti skaitytose poemose paminėtus vardus, išraiškingai perskaityti  poemos dalį, atpažinti poemų ištraukas. Iš trijų dalyvavusių komandų mūsų jungtinė 3-4 kl. komanda liko trečia.

Piešinių konkurse ,,Skaitau ir iliustruoju K. Binkį“  1—2 kl. grupėje nugalėtoju tapo 2 kl. mokinys Liutauras Kopūstas ir 3-4 kl. grupėje 4 kl. mokinė Gabija Grybytė. SVEIKINAME!

4 kl. mokytoja S.Vinciūnienė