ŽMOGAUS TEISIŲ DEKLARACIJOS DIENOS MINĖJIMAS

Gruodžio 6 dieną  mūsų gimnazijos I g ir IIg klasių mokinių komanda dalyvavo Žmogaus teisių deklaracijos dienos minėjime Kaštonų pagrindinėje mokykloje. Klausėme JAV ambasados Vilniuje patarėjo politikos ir ekonomikos klausimais p. William A. Kendrick, kuris supažindino su Žmogaus teisių padėtimi per istorinę prizmę. Paskaita buvo įdomi ir naudinga ne tik tiesioginiu UDHR pažinimo požiūriu. Mokiniai  taip pat galėjo patobulinti ir kalbinius įgūdžius - paskaita vyko anglų kalba.

Po paskaitos vyko diskusija, kurioje ypač aktyviai dalyvavo II g klasės mokinys Jokūbas.

Renginys baigėsi viktorina KAHOOT  platformoje kur mokiniai galėjo pasitikrinti žinias atsakinėdami į klausimus apie žmogaus teises.  Joje pirmąsias vieta užėmė Jokūbas ir Matas iš II g, o tos pačios klasės mokinė Miglė liko ketvirta.

Sužinojome daug įdomių dalykų ir puikiai supratome, kad Žmogaus teisės yra be galo svarbus dalykas. Ne visada ir, deja, ne visur pasaulyje jų paisoma. Ypač tai akivaizdu dabar, kai taip netoli mūsų vyksta kariniai konfliktai.