UŽSIĖMIMAS „MISIJA MARSE“ STEAM ATVIROS PRIEIGOS CENTRE

Sausio 18 dieną II g klasės mokiniai,  lankėsi Panevėžio STEAM atviros prieigos centre.

 Robotikos ir informacinių technologijų laboratorijoje II g kl. gimnazistai dalyvavo praktiniame užsiėmime „Misija Marse“. Šio užsiėmimo metu mokiniai susipažino su robotinės rankos valdymu ir programavimu, atlikdami užduotis taikė informacinių technologijų, fizikos ir matematikos žinias, ugdė gebėjimą dirbti komandoje, spręsti problemines situacijas, naudoti tinkamus algoritmus ir jų pagrindu programuoti. Mokiniai išnagrinėjo robotinės rankos veikimą ir jos valdymo principus, sukūrė programas, kad robotinė ranka, naudodama atitinkamus įrankius, atrinktų, paimtų, pakeltų ir padėtų reikiamoje vietoje nurodytas detales.

 Šių užsiėmimų metu mokiniai turėjo galimybę praplėsti informacinių technologijų dalykines žinias, įtvirtinti praktinius įgūdžius bei patobulinti bendrąsias kompetencijas.