„LIETUVOS MAŽŲJŲ ŽAIDYNĖS 2024“ FESTIVALIS, DARŽELYJE

2024 m. balandžio 30 d. įstaigoje organizuotas projekto „Lietuvos mažųjų žaidynės 2024“ festivalis. Festivalyje dalyvavo visų grupių ugdytiniai, Kratiškių daugiafunkcio centro vaikai. Žaidynės prasidėjo bendra dalyvių mankšta. Visi mažieji sportininkai noriai varžėsi įvairiose rungtyse, stengėsi kuo greičiau ir geriau jas įveikti. Vieni aktyviai sportavo, kiti buvo palaikymo komandos nariai. Įstaigos erdvės virto tikra triukšminga sporto arena, kurioje aidėjo ne tik vaikų, bet ir pedagogių, įsiliejusių į šį šurmulį, kupini emocijų, balsai. Užduočių įvairumas ir priemonių gausa neleido vaikams nuobodžiauti. Festivalį vainikavo, kiekvienam sportininkui, įteikti diplomai ir smagūs žaidimai, dėl kurių vaikai neskubėjo grįžti į grupes.

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Neringa Baltrėnė