PRIEŠMOKYKLINUKŲ IŠLEISTUVĖS

2024 m. gegužės 30 d. į darželio salę susirinko  priešmokyklinės ,,Debesėlių“ grupės tėveliai, seneliai, giminaičiai, svečiai. Išleistuvių į mokyklą šventė visuomet būna pati iškilmingiausia ir gražiausia. Šventiškai pasipuošę mažieji mūsų absolventai taip nuoširdžiai dainavo, šoko, deklamavo eilėraštukus. Gražius atsisveikinimo žodžius ištarė įstaigos direktorė, palinkėjo vaikams geros kloties, o mokykloje įgyti daug žinių.  Atsisveikinimui kiekvienas priešmokyklinukas  gavo baigimo „diplomus” ir  atminimo dovanėles.  Po iškilmingos ceremonijos vaikų laukė animatorius ir šventinis stalas. Norisi palinkėti vaikučiams įspūdingos, džiaugsmo ir nuotykių kupinos vasaros. Tegul nerūpestinga vaikystė jiems leidžia dar pabūti vaikais, pramogauti. O rugsėjį jie pirmą kartą peržengs mokyklos slenkstį, kur jų lauks nauji patyrimai ir įspūdžiai. Tėveliams dėkojame už bendravimą ir bendradarbiavimą visus šiuos metus.

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Neringa Baltrėnė