GIMNAZIJA – TREČIOS VIETOS LAIMĖTOJA!

2024 m. birželio 8 d. Šiauliuose praūžė didžiausias Lietuvoje vasaros sporto ir pramogų renginys Olimpinė diena. Šiemet ši šventė dedikuota Lietuvos olimpinio judėjimo 100-mečio paminėjimui bei Paryžiaus olimpinių žaidynių laukimui.

Joje vyko ir 2023 – 2024 mokslo metų Lietuvos mokyklų žaidynių, savivaldybių nugalėtojų apdovanojimas. Apdovanojimus atsiėmė, taures, žaidynių vėliavas sportinį inventorių 30 bendrojo ugdymo mokyklų (pagal grupes) ir 12 savivaldybių (pagal grupes).

Lietuvos mokyklų  žaidynių gimnazijų, vidurinių mokyklų  trečioje grupėje Vabalninko Balio Sruogos gimnazija tapo trečios vietos laimėtoja. Grupė gimnazijos geriausiųjų sportininkų ir fizinio ugdymo mokytojas Vidas Jatulevičius buvo apdovanoti taure, sportiniu inventoriumi ir piniginiu prizu.

Didžiuojamės mūsų sportininkų pasiekimu ir linkime sėkmės ateityje.