VELYKINIŲ KOMPOZICIJU PARODA

Jau tradicija tapo per didžiąsias metų šventes Vabalninko gyventojus ir svečius džiuginti įvairiomis parodomis miestelio centre, Žolinės aikštėje. Balio Sruogos gimnazija, kartu su gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriumi noriai prisideda prie miestelį puošiančių parodų. Tad ne išimtis ir Velykinių kompozicijų parodą, kuri miestelį puoš nuo balandžio 7 d. iki balandžio 17 d.

Gimnazijos bendruomenė kūrė Velykinių margučių kompoziciją. Ryškiaspalviai margučiai tarsi taip trūkstamos saulės šaukliai – nuo tolo šviečiantys ir kviečiantys prieiti arčiau ir pasigerėti originaliomis kompozicijomis. Visai šalia puikiai derėjo ir gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriaus bendruomenės kompozicija – Velykinė puokštė.

Bendras miestelio gražinimas ne tik primena apie bundančią gamtą,  artėjančias šventes, bet ir ugdo bendruomeniškumo jausmą. Džiaugiamės tokia iniciatyva.

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja G. Andriliūniatė