Warning: chmod(): No such file or directory in /home/vabalnin/domains/vabalninkomokykla.lt/public_html/index.php(6) : runtime-created function on line 1

Warning: chmod(): No such file or directory in /home/vabalnin/domains/vabalninkomokykla.lt/public_html/index.php(12) : runtime-created function on line 1

Warning: chmod(): No such file or directory in /home/vabalnin/domains/vabalninkomokykla.lt/public_html/index.php(15) : runtime-created function on line 1
"FUTBOLIUKO DRAUGAI" VARŽYBOS

"FUTBOLIUKO DRAUGAI" VARŽYBOS

Gegužės 19 dieną. Vabalninko Balio Sruogos gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriaus priešmokyklinukai: Leonardas Kopūstas, Arnoldas Gaigalas, Joris Atkočiūnas ir Svajūnas Pyragis, dalyvavo Biržų rajono savivaldybės švietimo įstaigų priešmokyklinio amžiaus vaikų edukacinio sportinio projekto „Futboliuko draugai“ varžybose ir užėmė garbingą III-ąją vietą. Kiti vaikai atliko įvairias sportines rungtis. Sveikiname laimėtojus! 

Parengė Nėringa Baltrėnė