LINKSMOSIOS PERTRAUKOS

Linksmosios pertraukos sugrįžo į Vabalninko Balio Sruogos gimnaziją. Šiuo šūkiu vedini, gegužės 12 d. penktos klasės mokiniai vėl visus pakvietė ilgąją pertrauką praleisti įdomiau ir sudalyvauti šokių kovose. Pasiruošę grojaraštį, išsirinkę kompetentingą komisiją bei apsiginklavę saldžiais prizais, penktokai nekantriai laukė dalyvių. O jų prigužėjo išties daug. Aktyviausiai dalyvavo pradinių klasių mokiniai, tačiau džiugu, kad renginys sulaukė ir vyresnių mokinių dėmesio. Į šokių kovas registravosi ir pavieniai šokėjai, ir komandos.

Komisijos nariai atidžiai stebėjo šokančiuosius. Vertino dalyvių šokio judesių originalumą, dinamiškumą, atkreipė dėmesį į perteikiamą nuotaiką. Išrinkti nugalėtojus tikrai nebuvo lengva. Galiausiai susumavus visus balsus, saldžiaisiais prizais buvo apdovanoti patys pačiausi šokėjai – Titas Leimontas, mergaičių komandos „Mėnulis“ ir „Širdutė“, berniukų komanda „Antaniokas“. Na, o šokių improvizacijos kovų karaliumi vienbalsiai buvo išrinktas trečios klasės mokinys Artūras Balta.

Penktokai ir klasės vadovė G. Andriliūnaitė