EKSKURSIJA Į GAISRINĘ

Gegužės 24 dieną ikimokyklinio skyriaus "Ežiukų" ir "Pelėdžiukų" grupių vaikučiai lankėsi  Biržų rajono savivaldybės priešgaisrinės apsaugos tarnybos Vabalninko padalinyje.

Budintys ugniagesiai vaikučius šiltai priimė ir supažindino su ugniagesio profesija. Pademonstravo specialią aprangą, ir kaip greitai ugniagesys turi ją apsirengti sulaukus pagalbos skambučio. Papasakojo, kad ugniagesys turi būti greitas ir stiprus, turi išlaikyti fizinio pasirengimo normatyvus. Vaikai sužinojo, kokius gelbėjimo darbus atlieka ugniagesiai, apžiūrėjo gaisrinės inventorių, gaisrinę mašiną, stebėjo įjungtus švyturėlius, o grįžtant atgal į darželį, paėjus toliau, užgirdo ir gaisrinės mašinos garsinį signalą.

Vaikučiai susipažino su ugniagesio profesija ir ne vienas svarstė, kad užaugęs taps gaisrininku.