FHOTON ROBOTUKAS

Gegužės 2-12 d. pradinukai, dėka VŠĮ ,,Mokymosi mokykla“, turėjo galimybę išbandyti ,,Fhoton“ robotuko programavimo galimybes. Norint valdyti „Photon“, mokiniai telefonuose nemokamai parsisiuntė iš GooglePlay parduotuvės „Photon EDU“ programėlę ir pabandė A lygį (šiame etape vaikai išmoko užprogramuoti roboto judesius, garsus ir keisti akių bei antenų spalvas. Taip pat jie sužinojo apie funkcijų savybes ir, kaip jas naudoti, norint sutrumpinti programą. Be to, jie sužino, kaip veikia jutikliai, padedantys „Photon“ sąveikauti su aplinka)  ir B lygį (šiame etape vaikai lavino erdvinę vaizduotę, mokėsi kurti ir planuoti maršrutą bei analizuoja problemas, siekdami sukurti optimalius sprendimus).

3 kl. mokytoja S.Vinciūnienė