FORMALIOJO UGDYMO VEIKLA PANEVĖŽIO STEAM CENTRE

Gegužės 9 dieną 5 -6  klasių mokiniai lankėsi Panevėžio STEAM centre. Mokiniai dalyvavo robotikos ir informacinių technologijų laboratorijos veikloje. Metodininkė Lina padėjo mokiniams išsiaiškinti, kas yra microbitas.  Mokiniai  panagrinėjo ir suprato microbito veikimo ir valdymo principus.  Sudėlioję programą išbandė microbitų veikimą. Veikla mokiniams labai patiko.

IŠ „PATREPSYNĖS“ GRĮŽO SU PADĖKOMIS

Gegužės 4 d. trys mokinių poros (Gabija Leimontaitė ir Rytis Bartaševičius 3 kl., Urtė Skvireckaitė ir Aurelijus Kairys 5 kl., Rogneta Savickaitė ir Kostas Šatas 4 kl.) dalyvavo respublikinėse moksleivių folklorinių šokių varžytuvėse „Patrepsynė 2024“, kurios vyko Šiauliuose.

Mokiniai puikiai pašoko išmoktus šokius. Už tai jiems įteikti Šiaulių kultūros centro direktorės padėkos raštai.

Mokinius ruošė pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Sigita Vinciūnienė ir vyresnioji šokio mokytoja Dalia Baltrušaitienė. Mokytojos taip pat parsivežėpadėkos raštus „Už besąlygišką pritarimą folklorinio šokio sklaidai tarp vaikų ir jaunimo bei dalyvių paruošimą Lietuvos moksleivių foklorinių šokių varžytuvėms „Patrepsynė“.

PROJEKTAS "ATGAL Į MOKYKLĄ"

Gimnazijos bendruomenė  dalyvauja LR užsienio reikalų ministerijos projekte "Atgal į mokyklą",  diplomatai supažindina mokinius su Europos sąjunga. Gegužės 2 dieną gimnazijoje lankėsi Rūta Vaičiūnienė, diplomatė, dirbusi įvairiuose Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos padaliniuose, Lietuvos ambasadose Ukrainoje ir Graikijoje. I g ir II g mokiniai išgirdo įdomų pasakojimą apie diplomato darbą, praplėtė savo žinias apie ES ir NATO.

Istorijos mokytoja Audronė Štirvydienė

FINALINĖS LIETUVOS  MOKYKLŲ ŽAIDYNIŲ VIRVĖS TRAUKIMO VARŽYBOS

Gegužės 3 d. Kuršėnuose vyko finalinės Lietuvos  mokyklų žaidynių virvės traukimo varžybos. Jose dalyvavo  gimnazijos mokinių komanda. Tai Ig kl. mokiniai: Rokas Bitinas, Simas Grigaravičius, Ligitas Kairys, Gražvydas Karosas, Mantas Tamulynas, IIg  kl. mokiniai: Tomas Leimontas, Robertas Lelys bei IIIg kl. mokinė Evelina Dragūnaitė.

Komanda buvo nusiteikusi kovingai, neblogai priešinosi ir pateko tarp 16 stipriausių Lietuvos virvės traukimo komandų.

PARODA "MEILĖ MAMYTEI" IKIMOKYKLINIAME UGDYMO SKYRIUJE

Balandžio 29 - gegužės 3 dienomis ikimokyklinio ugdymo skyriuje, artėjant gražiausiai pavasario dienai - Motinos dienai, vyko ugdytinių kūrybinių darbelių paroda, skirta Mamos dienai paminėti. Pasiruošimas parodai skatino meninę raišką, darbeliais vaikai išreiškė meilę ir pagarbą Mamai.