PROJEKTO „DVI KULTŪROS – DU SKIRTINGI BALSAI“  PARTNERIO IŠ TURKIJOS VIZITĄ

Sausio mėnesio pabaigoje sulaukėme malonios žinutės, kad mus žada aplankyti Comenius projekto „Dvi kultūros – du skirtingi balsai“ dalyvis iš Turkijos  anglų kalbos mokytojas Gokhan Aylan. Kartu su juo atvyko kolega turkų literatūros mokytojas.

Projekto veiklos vyko 2007 – 2009 metais, tačiau tiek mokinių, tiek mokytojų dalyvavusių projekto veiklose ryšiai nenutrūko. Palaikome ryšius socialiniuose tinkluose, mokiniai, kurie buvo išvykę atostogauti Turkijos kurortuose, susitiko su buvusiais draugais.

Svečiai susitiko su gimnazijos administracija, projekto dalyviu Aurimu Kaziliūnu, pasivaikščiojo po mokyklą, pasikalbėjo su mokiniais.

Buvo smagu sužinoti, kad buvę projekto dalyviai mokiniai – tiek iš Lietuvos, tiek ir iš Turkijos – baigė universitetus ar kitas aukštąsias mokyklas, susikūrė ir sėkmingai tęsia karjeras įvairiose srityse.

Susitikimo pabaigoje nusprendėme esant galimybei pratęsti mokyklų bendradarbiavimą dalyvaujant  projektinėje  veikloje.