NUOTOLINĖS PASKAITOS SKIRTOS PASAULINEI ŽEMĖS DIENAI

Kovo mėnesį minima Pasaulinė Žemės diena. Jaunųjų gamtininkų būrelio „Starkus“ nariai kartu su 6-7 klasių mokiniais dalyvavo Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijos (KMAIK) organizuojamose  „Gamtos pažinimo, išsaugojimo ir įdomiosios inžinerijos“ nuotolinėse pamokose . Klausėmės  dėstytojo Vytauto Bareikos paskaitos „ Ar augalas mąsto? Kur yra jo protas?“. Jos metu sužinojome kad augalas ir mato, ir užuodžia, ir ginasi, ir kenkia kitam. Vadinasi jis gyvas ir sugeba mąstyti. Dėstytoja  Gitana Vyčienė kalbėjo tema " Gėlas vanduo, ar jo užteks visiems?“ Ji supažindino su gėlo vandens problema visame pasaulyje ir nuramino, kad Lietuvoje gėlo vandens atsargos yra gana didelės ir mes tik turime stengtis jo neužteršti.

Smagu, kad savo žinias papildėme klausydamiesi  Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijos dėstytojų. Dėkojame jiems.

„Starkaus“ būrelio nariai.